Profesjonalizm, Jakość, Bezpieczeństwo

Co oferujemy naszym Klientom?

USŁUGI

Natoni oferuje Inwestorom kompletny pakiet rozwiązań związanych z elektromobilnością. Od etapu doradztwa i wyceny rozwiązania, przez przygotowanie instalacji elektrycznej, dostawę i montaż ładowarek, po zaawansowane rozwiązania wykorzystujące fotowoltaikę i magazyny energii. Projekty realizowane są przez specjalistów posiadających doświadczenie i niezbędne kompetencje. Wszystko po to, żeby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i byli zadowoleni z jakości usług świadczonych przez naszą firmę. 

Dostawa i montaż ładowarek

Doradztwo Audyty

Instalacje elektryczne

Rozwiązania ECO i energooszczędne

dlaczego Natoni?

Bogate doświadczenie

Usługi

Mimo krótkiego stażu na rynku, posiadamy bogate doświadczenie na rynku elektromobilności.
W ostatnim roku odwiedziliśmy kilkaset punktów dealerskich aut, firm oraz gospodarstw domowych, gdzie doradzaliśmy, budowaliśmy infrastrukturę elektryczną oraz montowaliśmy urządzenia, jako firma podwykonawcza. Od kilku miesięcy działamy na rynku jako niezależna firma samodzielnie realizując projekty inwestycyjne związane z elektromobilnością. W swoim portfolio mamy usługi i rozwiązania eco i energooszczędne. Działamy szybko, sprawnie i odpowiedzialnie. Dbamy o jakość usług i bezpieczeństwo naszych Klientów. 

0 280
+

Instalacji

0 450
+

Analiz i Audytów

Nowe rozwiązanie w portfolio Natoni

Fotowoltaika - w kierunku oszczędności

USŁUGI

Korzystając z doświadczenia nabytego przy okazji produkcji carportu oraz realizując przyjętą strategię odnośnie możliwości zaoferowania Inwestorowi kompleksowej usługi związanej z elektromobilnością, firma Natoni rozpoczęła wdrażanie rozwiązań związanych z fotowoltaiką. Korzystając z wiedzy i doświadczenia nowych członków zespołu technicznego, oferujemy rozwiązania zarówno dla gospodarstw domowych, jak i szeroko rozumianego biznesu. Instalujemy fotowoltaikę zarówno na dachach różnych typów, jak i tzw. poziomie “zero”. Doradzamy w kwestii wyboru odpowiednich paneli. 

oferujemy

Najlepsze rozwiązania dla
Twojego domu

oferujemy

Optymalne rozwiązania dla
Twojego biznesu